PETICE

ELEKTRONICKÁ PETICE NEMÁ PRÁVNÍ VÁHU, vytrvejme v papíru. Děkujeme za pochopení.

Petici papírem sbíráme stále dál do odvolání zde. Míříme k novému zákonu. Je třeba masovou podporu. Je třeba se sjednotit a táhnout za jeden provaz. Ten provaz je hlavně petice. Děkujeme moc. Podpisem ochráníte i sami sebe.

Vážení přátelé, milí občané, kamarádi přírody a čistých vod. Narozdíl od šumu dění všedního dne, TOTO SE TÝKÁ KAŽDÉHO Z NÁS, protože VŠICHNI PIJEME VODU. Nikdo by neměl být takový blázen, aby si do vody, kterou pije, lil jedovaté látky. Přesně to nám však chtějí udělat. A stát (konkrétně ministerstvo životního prostředí), který by měl pro lidi vodu chránit, pootevřel jedům ve vodě dveře: Začíná povolovat průzkumy břidlicových plynů HF metodou. Ta je silně destruktivní, zničí nám krajinu i pitnou vodu, tak jako se to stalo v USA. Tam se probrali pozdě. Prodali své pozemky těžařům a nyní některým teče jedovatá voda. Když přiblíží k vodovodnímu kohoutku otevřený oheň a pustí vodu – začne hořet.
Až pochopíme, že se peníze nedají jíst a jedovatá voda pít, může být pozdě.
Pojďme proto společně pro sebe a naše děti udělat dobrou věc. Pomozte nám podpisem petice zastavit HF v naší zemi. Petice STOP HF je cílena na pana ministra, vládu a obě komory parlamentu. Je šířena po celém státě s cílem zastavit HF v ČR. Poukazuje na střety HF s legislativou a žádá okamžité zrušení průzkumového území Trutnovsko a dalších průzkumných území.

Nedopusťme na našem území ani jeden vrt HF metodou. Jediný byť průzkumný vrt Vám může zničit vodu. Jediný HF vrt a máme tu zástupy zahraničních firem jako v PR, které nám zničí zem.

 (Připravujeme elektronickou petici pro Evropský parlament na zákaz HF v EU. Bohužel náš stát zatím nestanovil, jaké ministerstvo nad tímto převezme gesci a jsme asi jeden ze dvou posledních států, které to nemají dořešeno! Přitom jsme to mohli rozjet od 1.4.)

Děkujeme
Za Koalici STOP HF
Jiří Malík

Dokumenty ke stažení

PETICE
PODPISOVÝ PETIČNÍ ARCH STOP HF
PETIČNÍ VÝBOR
INFO LETÁK V TISKOVÉ KVALITĚ (300dpi jpg)
LOGO KAMPANĚ PRO OZNAČENÍ KONTAKTNÍHO MÍSTA – Prosíme o řádné označení.
PETICE PÚ Hradecko – Pardubicko

Mapa kontaktních míst a členů Koalice STOP HF


Zobrazit Kontaktní místa Koalice STOP HF na větší mapě

Informace k mapě:
Navrhované průzkumné území
Místo, kde je možno podepisovat petice
Členové Koalice STOP HF:
Organizace
Města a obce

Přidání nového kontaktního místa

Pokud jste se rozhodli nám pomoci dosáhnout cíle, kterým je zastavení HF na území ČR, pak věřte, že si Vašeho kroku velice vážíme. K vytvoření nového kontaktního místa postupujte prosím podle následujícího jednoduchého postupu:

Zvolte vhodné místo k umístění petic
Zde se fantazii meze nekladou, takovým místem může být například Městský nebo Obecní úřad, kulturní dům, infocentrum, divadlo, v menších obcích pak například prodejna potravin nebo obecní hostinec.

Toto místo by mělo být zajištěno proti ztrátě, odcizení nebo znehodnocení podpisových archů.

Informujte nás o vytvoření kontaktního místa (umístění petic)
A to vyplněním tohoto formuláře.

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter