Následujme Zrní

„až se potok objeví, nechej se jim vést“

Nejen břidlicemi živ jest člověk. Spojili jsme magické s užitečným a vyrazili do Šonova, neb Zrní se vyskytlo v zemi druhdy zaslíbené hustým pralesům s divou zvěří (Kelty zvanou Sudeta ore). O pralesy i divou zvěř jsme už bohužel přišli, leč přesto místy jest tu krajina zvána magickou.

Na tom založena i turistická atraktivita zdejší. Domov náš pak ceněn pro svůj relativní klid, les a skálu za každým rohem, množstvím křišťálových vod oplývající.

A právě již přes dva a půl roku tomu, co cizácké oko břidličných nájezdníků spočinulo na tomto kraji zaslíbeném a hodlalo zde vysázet ocelová stromoví ku průzkumu a těžbě smrdutého plynu z hlubin pekelných.

Leč povstal lid a starostenstvo Broumovské, Náchodské a Trutnovské a svrhlo pekelníky zpět tam, kam patří.

I proto Zrní jalo se podporovati Koalici STOP HF zvanou a podařilo se učiniti i obrázek dobový, ano držíce vlajku STOP HF.

Tak podařilo se skloubiti a sklenout v jeden oblouk zrnité texty slávu přírody velebící, věštíc nutnost změny rasy lidské, hudbu magicky podmanivou jedinou to v světě, muzikuse hodné slova tohoto a hrdinství lidu místního, které povětšinou nedoceněno jesti.

Nuže pokusme se vystoupit z kol všednodennosti a oslavme nyní naše vítězství společné. Třeba poslechem posledního alba Zrní, jež se zove

Následuj kojota. Text začíná: „až se potok objeví, nechej se jim vést“. Ano následujme kojota, vodu, přírodu. Slyšme i v sobě hlas přírody, naší Matky, slyšme v sobě hlas jednoty…

Následujme Zrní. Vítejte v novém světě. Ve světě, kde zavládne harmonie s přírodou, ne boj, jak nám břidliční conquistadoři ukázkově předvedli, co nenásledovat… Je jen na nás každém z nás,  co bude…

A zde příspěvek o Zrní na koalici příznivém Našem Broumovsku, které rovněž pomáhalo rozjíždět antibřidličnou kampaň v ČR:

http://nase.broumovsko.cz/blog/magicky-zazitek-z-exkluzivni-hudebni-slavnosti.html

Tagged with: , ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter