Následujme Zrní

„až se potok objeví, nechej se jim vést“

Nejen břidlicemi živ jest člověk. Spojili jsme magické s užitečným a vyrazili do Šonova, neb Zrní se vyskytlo v zemi druhdy zaslíbené hustým pralesům s divou zvěří (Kelty zvanou Sudeta ore). O pralesy i divou zvěř jsme už bohužel přišli, leč přesto místy jest tu krajina zvána magickou.

Na tom založena i turistická atraktivita zdejší. Domov náš pak ceněn pro svůj relativní klid, les a skálu za každým rohem, množstvím křišťálových vod oplývající.

A právě již přes dva a půl roku tomu, co cizácké oko břidličných nájezdníků spočinulo na tomto kraji zaslíbeném a hodlalo zde vysázet ocelová stromoví ku průzkumu a těžbě smrdutého plynu z hlubin pekelných.

Leč povstal lid a starostenstvo Broumovské, Náchodské a Trutnovské a svrhlo pekelníky zpět tam, kam patří.

I proto Zrní jalo se podporovati Koalici STOP HF zvanou a podařilo se učiniti i obrázek dobový, ano držíce vlajku STOP HF.

Tak podařilo se skloubiti a sklenout v jeden oblouk zrnité texty slávu přírody velebící, věštíc nutnost změny rasy lidské, hudbu magicky podmanivou jedinou to v světě, muzikuse hodné slova tohoto a hrdinství lidu místního, které povětšinou nedoceněno jesti.

Nuže pokusme se vystoupit z kol všednodennosti a oslavme nyní naše vítězství společné. Třeba poslechem posledního alba Zrní, jež se zove

Následuj kojota. Text začíná: „až se potok objeví, nechej se jim vést“. Ano následujme kojota, vodu, přírodu. Slyšme i v sobě hlas přírody, naší Matky, slyšme v sobě hlas jednoty…

Následujme Zrní. Vítejte v novém světě. Ve světě, kde zavládne harmonie s přírodou, ne boj, jak nám břidliční conquistadoři ukázkově předvedli, co nenásledovat… Je jen na nás každém z nás,  co bude…

A zde příspěvek o Zrní na koalici příznivém Našem Broumovsku, které rovněž pomáhalo rozjíždět antibřidličnou kampaň v ČR:

http://nase.broumovsko.cz/blog/magicky-zazitek-z-exkluzivni-hudebni-slavnosti.html

Tagged with: , ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter