Ukrajina před bankrotem a břidlice

tečou dolarZajímavý článek na serveru První zprávy autora Zbyňka Fialy.

Jen chybí dodat, že za vlády pana Tuska, po Obamově násvštěvě v r. 2011, Polsko rezignovalo na ochranu životního prostředí, vody a svých občanů a 75% (!!!) Polska pustilo firmám z USA aj. na průzkum břidlic a dalších nekonvenčních zdrojů uhlovodíků.

Tusk je prokazatelně další lobbista ve vrcholných orgánech USA a EU. Obama a Biden, pak Boehner (kongres USA, šéf), Rasmussen (NATO).

Pan Tusk jako mnoho dalších uvěřilo PR propagandě US agentuře EIA, že Polsko má zásob břidličného plynu na 300 let, a že frakování je bezpečné. Poté, po prvních průzkumech, kdy Koalice předpovídala, že to nebude tolik a zda vůbec půjde těžit, se objevilo šikovné prohlášení, na které opět většina „skočila“, že šlo o chybu v desetinné čárce. Nešlo. Zásoby tak jsou na 30 letech, ale podle znalosti souvislostí se ani toto nedá předpokládat, což potvrdila i polská geologická služba. EIA nadsazuje s železnou pravidelností a to i na území mateřské země. Je s podivem, že jí to stále prochází.

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/zbynek-fiala-ukrajina-pred-bankrotem-co-se-zmeni/

Tagged with: , , , , , , , , ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter