O čem jednali starostové v Náchodě 6.3.2O12

Tagged with: , ,
Uveřejněno v rubrice
5 comments on “O čem jednali starostové v Náchodě 6.3.2O12
 1. Otomar Ćerný napsal:

  Neuvěřitelná drzost. Nejdříve koktavé, mumlavé a lživé vystoupení pana Lhotského – který nebyl schopen pozvednout oči k posluchačům v sále. Psal bych dlouho, jen jedno -jak bude řešen přenos- neboli přeprava vytvořeného plynu? Každý si odpoví asi sám. Tragické vystoupení Emila Rudolfa – ministr životního prostředí je nyní lobistou americko-astralské společnosti? To je už drzost nejvyššího kalibru – nebudu dále komentovat. Takže lidé opustí krásné louky a pole a budou těžit nyní plyn? Dost ubohá manipulace lobistů v pozici státních úředníků. Pak ještě vystoupil poslední lobista, který začal vyhrožovat způsobem jak si koupil litr nafty za 40 Kč a že to bude ještě dražší – tak to je drzost opět nevýslovná. Nakonec vystoupil sám mistr Messing – slova nejlepší, nejúžasnnější atd. vždy vystupují z úst profesionálních lhářů.
  Závěrem, nesmírně si vážím a chválím pana hejtmana France a pana starosty Birkeho a věřím, že jejich postoj bude neměnný.
  Otomar Černý

 2. malik napsal:

  Souhlasím, celkem trefné postřehy. Ministr ŽP je ale pan Tomáš Chalupa. Pan Rudolf je šéf odboru MŽP pro Královéhradecký kraj. Mistr je Messina. Jirka Malík

 3. Alena Vašinová napsal:

  Těžba způsobem HF (hydraulické štěpení břidlicových hornin) v našem kraji by byla zločinem na téhle zemi a lidech kteří tu žijí. Vláda, která by něco takového prosadila, je vládou zločineckou a lidi kteří toto umožní jsou vlastizrádci.
  Chtějí náš kraj obětovat, aby na chvíli zmírnili problémy téhle doby.
  Jediná cesta je začít omezovat naši energetickou spotřebu. Začít mohou pánové jako mistr Messina tím, že přestanou létat po světě na takováto jednání.

 4. Filip Tichý napsal:

  Působivé, tolik pozitiv a žádná negativa. Rýsuje se nám zlevnění energií, pracovní příležitosti…
  Rozdejme opicím na stromech pily, dejme jim práci, ať pod sebou řezají větve a vydělají si na banány…
  My ale nejsme opice a tudíž se snad můžeme nazývat lidmi.
  A lidé se ptají,dokonce už i malé děti se ptají.Ptáme se, proč například čím větší zisky má jistá firma, zabývající se prodejem elektřiny,tím více platíme za proud?
  Ptáme se proč plýtváme pohonými hmotami na dovoz potravin z Německa a ještě vzdálenějších zemí,když si je můžeme vyrobit u nás? Proč byly zlikvidovány naše podniky a naše výroba levnější konkurencí? Není to snad politika státu,která je za to zodpovědná? A kdo je stát,že může rozhodovat o nás? Nejsme snad především my, onen stát a neměli by snad naši představitelé hájit naše zájmy,ne své osobní?
  Proč máme poslouchat to,že nafta stojí 40 korun a proč je 40 korun pro nás tak moc? Ne snad proto,že na těch 40 korun dřeme ve fabrikách skoro hodinu a kdo je za to zodpovědný?
  Možná jsme se měli lépe učit,nejlépe snad třeba v Plzni a pak vést proslovy za výdělek 40 korun za setinu sekundy?
  Neměli bychom snad hledat jiné zdroje energie,než fosilní paliva,protože ty jednou stejně dojdou? Mají nám dojít za 20 let ve zdravém kraji,nebo za 22 let v mrtvém?Kdo ví,zda určití lidé schválně alternativní způsoby energií nebrzdí,aby jim neklesly zisky?Po nás potopa.
  Máme spousty otázek a máme taky krásné stráně nad našimi domy.To je vlastně jediné, co ještě máme a nedáme si to vzít !

 5. malik napsal:

  Ano. Tato kauza jasně ukazuje jak kope umírající ropná kobyla. A doufám, že nejen ona. I systém, který jí umožňuje žít (bez ohledu na to, který to je). Proto je to tak vše provázané, proto je vše „zelené“ nebezpečné, proto jsou zastánci filozofie, která myslí na přírodu, zdraví lidí, udržitelnost, šetření zdroji, stavěni do role šašků a bláznů vytěsňovaných na okraj společnosti. Proto je pro systém ovládáný ropnou lobby nebezpečná pravda. Takže pokud to vyhrajeme, posuneme se zároveň blíže zdravému selskému rozumu a udržitelnosti. Zelená filozofie totiž není nic jiného, než to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter