Mgr. Tomáš Úlehla, stanovisko poslance a experta k naší brožuře o BP

Poté, co jsme obdarovali každého poslance dolní komory parlamentu, přišla Koalici níže uvedená spontánní sms, moc děkujeme panu poslanci za tak významné ocenění naší práce. Doufáme, že pan poslanec nám pomůže i s ochranou Moravy jako Zlínečák.

Dobrý den, se zájmem jsem si pečlivě Vámi přečetl předloženou, respektive zpracovanou brožuru o břidličné kauze v ČR, a rozhodl jsem se vyjádřit k obsahu přehledně pojatého elaborátu s exaktními fakty, dokladujícími neoddiskutovatelné argumenty. Jako osoba oprávněná k posuzování vlivu staveb a technologií na ŽP (EIA, SEA), posuzování zdravotních rizik, hygienických aspektů i nakládání s odpady a odpadními vodami, ale i bývalý vedoucí odboru ochrany ŽP a zemědělství Magistrátu města Zlín, člen různých výborů a komisí ŽP na Kraji zlínském, na radnici, v ODS, v poslanecké sněmovně (t.č. místopředseda výboru pro ŽP), vč. podvýboru zabývajícího se OZE a energetikou, ve Výboru regionu v Bruselu a Stále delegace parlamentního shromáždění v radě Evropy ve Strasbourgu, IRE Salzburg a dalších (člen poradního sboru E.ON, poradních týmů ministra ŽP a zdravotnictví atd.) SOUHLASÍM S TÍM, ŽE REALIZACE METODY „HF“ NENÍ PRO ČR ZA STÁVAJÍCÍ SITUACE ANI NEZBYTNÁ ANI ŽÁDOUCÍ.  S pozdravem Tomáš Úlehla, poslanec a soukromý ekologický poradce – vystudovaný v oboru Systematická biologie a ekologie na Přírodovědecké fakultě University Palackého v Olomouci (promoce v r. 1989, praxe v oboru téměř 25 let).

Na dodatečný dotaz, zda souhlasí s prezentací jeho názoru na našich stránkách v rubrice osobnosti a co soudí o práci Koalice STOP HF, ihned odpověděl:

Můj názor na Koalici STOP HF je zcela neutrální, protože já tento způsob vyjadřování nesouhlasu neberu jako nejoptimálnější formu protinázorů prosazování protinázorů, i když v kultivované diskusní rovině může být docela účinným nástrojem k zamezení realizace „nepravostí“… Pokud bych ale nechtěl vyjádřit moji podporu vaší odborné argumentaci proti HF, pak bych ani nepsal dnešní SMS.


          
                    
                  
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter