Mgr. Tomáš Úlehla, stanovisko poslance a experta k naší brožuře o BP

Poté, co jsme obdarovali každého poslance dolní komory parlamentu, přišla Koalici níže uvedená spontánní sms, moc děkujeme panu poslanci za tak významné ocenění naší práce. Doufáme, že pan poslanec nám pomůže i s ochranou Moravy jako Zlínečák.

Dobrý den, se zájmem jsem si pečlivě Vámi přečetl předloženou, respektive zpracovanou brožuru o břidličné kauze v ČR, a rozhodl jsem se vyjádřit k obsahu přehledně pojatého elaborátu s exaktními fakty, dokladujícími neoddiskutovatelné argumenty. Jako osoba oprávněná k posuzování vlivu staveb a technologií na ŽP (EIA, SEA), posuzování zdravotních rizik, hygienických aspektů i nakládání s odpady a odpadními vodami, ale i bývalý vedoucí odboru ochrany ŽP a zemědělství Magistrátu města Zlín, člen různých výborů a komisí ŽP na Kraji zlínském, na radnici, v ODS, v poslanecké sněmovně (t.č. místopředseda výboru pro ŽP), vč. podvýboru zabývajícího se OZE a energetikou, ve Výboru regionu v Bruselu a Stále delegace parlamentního shromáždění v radě Evropy ve Strasbourgu, IRE Salzburg a dalších (člen poradního sboru E.ON, poradních týmů ministra ŽP a zdravotnictví atd.) SOUHLASÍM S TÍM, ŽE REALIZACE METODY „HF“ NENÍ PRO ČR ZA STÁVAJÍCÍ SITUACE ANI NEZBYTNÁ ANI ŽÁDOUCÍ.  S pozdravem Tomáš Úlehla, poslanec a soukromý ekologický poradce – vystudovaný v oboru Systematická biologie a ekologie na Přírodovědecké fakultě University Palackého v Olomouci (promoce v r. 1989, praxe v oboru téměř 25 let).

Na dodatečný dotaz, zda souhlasí s prezentací jeho názoru na našich stránkách v rubrice osobnosti a co soudí o práci Koalice STOP HF, ihned odpověděl:

Můj názor na Koalici STOP HF je zcela neutrální, protože já tento způsob vyjadřování nesouhlasu neberu jako nejoptimálnější formu protinázorů prosazování protinázorů, i když v kultivované diskusní rovině může být docela účinným nástrojem k zamezení realizace „nepravostí“… Pokud bych ale nechtěl vyjádřit moji podporu vaší odborné argumentaci proti HF, pak bych ani nepsal dnešní SMS.


          
                    
                  
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter