Muž, který jedním filmem změnil svět – Josh Fox

JM:
Unikátní videokonference v průběhu Berounské výzvy 2013.

V níže uvedeném videu s Joshem Foxem můžete v angličtině shlédnout část diskuse účastníků mezinárodní konference s cílem celosvětově zakázat užití metody průzkumu a těžby břidličného plynu.

Muž, jehož film Gasland 2010 byl navržen na Oscara, který ví o břidličných plynech jako málokdo, podpořil cíl konference, kterým je vytvoření globální antifrakční sítě s cílem zakázat tuto metodu.

Jsme hluboce zavázáni Joshovi Foxovi. I když byl velmi nemocný, pomohl nám skupiny z celého světa sjednotit a vytvořit celosvětovou síť. Jeho podpora během konference byla jednou z nejdůležitějších událostí. Obrovské díky a hold tomuto velkému muži.

We are deeply indebted to Josh Fox. Even though he was very ill, he helped us – groups from around the world to unite and establish a worldwide network. His support during the conference, was one of the most important circumstances. Huge thanks and tribute to this great man.

Tagged with:
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter