Muž, který jedním filmem změnil svět – Josh Fox

JM:
Unikátní videokonference v průběhu Berounské výzvy 2013.

V níže uvedeném videu s Joshem Foxem můžete v angličtině shlédnout část diskuse účastníků mezinárodní konference s cílem celosvětově zakázat užití metody průzkumu a těžby břidličného plynu.

Muž, jehož film Gasland 2010 byl navržen na Oscara, který ví o břidličných plynech jako málokdo, podpořil cíl konference, kterým je vytvoření globální antifrakční sítě s cílem zakázat tuto metodu.

Jsme hluboce zavázáni Joshovi Foxovi. I když byl velmi nemocný, pomohl nám skupiny z celého světa sjednotit a vytvořit celosvětovou síť. Jeho podpora během konference byla jednou z nejdůležitějších událostí. Obrovské díky a hold tomuto velkému muži.

We are deeply indebted to Josh Fox. Even though he was very ill, he helped us – groups from around the world to unite and establish a worldwide network. His support during the conference, was one of the most important circumstances. Huge thanks and tribute to this great man.

Tagged with:
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter