Berounská výzva 2013 – celosvětová konference proti HF a koncert hvězd. Pozvání přijal i autor filmu Josh Fox, jehož Gasland 2010 byl nominován na Oscara!

(JM): Koalice STOP HF ČR svolává do Berouna na dny 6. – 8. 3. 2013 antifrakční skupiny z celého světa.

Tato historicky první akce svého druhu se koná za podpory města Beroun a starostky města Beroun Ing. Šárky Endrlové, hejtmana Středočeského kraje MVDr. Josefa Řiháka a poslance evropského parlamentu RNDr. Pavla Poce.

Cílem setkání je založit celosvětovou (minimální varianta celoevropskou) koalici proti metodě HF, zastavit tuto metodu na celém světě a vyzvat evropskou komisi a europarlament, aby doporučily svým členským státům zakázat tuto metodu na území EU.

Součástí setkání bude vědecký seminář popisující podstatu metody a její vliv na lidské zdraví a životní prostředí. Ten bude slabě otevřen veřejnosti (dle počtu zvaných hostů).

Zatím se k účasti přihlásily či jsou v jednání tyto státy:

Bulharsko, Rumunsko, Ukrajina, USA,  Argentina, Švédsko, Španělsko, Itálie, Austrálie, Kanada, Německo, Rakousko, Velká Británie, Irsko, Francie

Akce bude podpořena Koncertem za živou vodu – kapka třetí, na podporu přijetí zákona STOP HF v ČR, ochranu vody a činnost Koalice STOP HF. Duší benefičního koncertu je Janis Sidovský. Koncert se bude konat v SD Plzeňka Beroun od 19:00 dne 7.3.2013.  Zveme všechny velmi srdečně. Výtěžek půjde na další činnost Koalice STOP HF.

účinkují:
• David Deyl
• Leona Machálková
• Jitka Zelenková
• Jan Kříž
• Markéta Konvičková
• Vojtěch Lavička – se skupinou Benga Show
• dětský sbor Chorus Angelus

a

Yoko Ono?

a další, kteří budou brzy oznámeni.

Moderuje: Petr Vacek

Předprodej vstupenek: MIC Beroun, Marcela Bergerová – vedoucí petičního výboru STOP HF Český kras, tel.: 608 885 182

Projekt podporují: Yoko Ono, Tomáš Hanák a další osobnosti.

V pátek bude konán výšlap na hrad Karlštejn na „Záchranu Karlštejna“ (i tato světová památka se ocitla v bezohledném hledáčku průzkumného území Hutton Energy). Na jednom z nádvoří proběhne performance s názvem „První hydra-hradní štěpení v ČR“, kterou sehraje herec Petr Vacek s přáteli.

Projekt finančně podpořili: hejtman Středočeského kraje pan MVDr. Josef Řihák a rada Středočeského kraje, VAK Beroun, Johnny Servis, Město Beroun, obec Tetín a mnoho dalších. Moc děkujeme.

Tagged with: ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter