Berounská výzva 2013 – celosvětová konference proti HF a koncert hvězd. Pozvání přijal i autor filmu Josh Fox, jehož Gasland 2010 byl nominován na Oscara!

(JM): Koalice STOP HF ČR svolává do Berouna na dny 6. – 8. 3. 2013 antifrakční skupiny z celého světa.

Tato historicky první akce svého druhu se koná za podpory města Beroun a starostky města Beroun Ing. Šárky Endrlové, hejtmana Středočeského kraje MVDr. Josefa Řiháka a poslance evropského parlamentu RNDr. Pavla Poce.

Cílem setkání je založit celosvětovou (minimální varianta celoevropskou) koalici proti metodě HF, zastavit tuto metodu na celém světě a vyzvat evropskou komisi a europarlament, aby doporučily svým členským státům zakázat tuto metodu na území EU.

Součástí setkání bude vědecký seminář popisující podstatu metody a její vliv na lidské zdraví a životní prostředí. Ten bude slabě otevřen veřejnosti (dle počtu zvaných hostů).

Zatím se k účasti přihlásily či jsou v jednání tyto státy:

Bulharsko, Rumunsko, Ukrajina, USA,  Argentina, Švédsko, Španělsko, Itálie, Austrálie, Kanada, Německo, Rakousko, Velká Británie, Irsko, Francie

Akce bude podpořena Koncertem za živou vodu – kapka třetí, na podporu přijetí zákona STOP HF v ČR, ochranu vody a činnost Koalice STOP HF. Duší benefičního koncertu je Janis Sidovský. Koncert se bude konat v SD Plzeňka Beroun od 19:00 dne 7.3.2013.  Zveme všechny velmi srdečně. Výtěžek půjde na další činnost Koalice STOP HF.

účinkují:
• David Deyl
• Leona Machálková
• Jitka Zelenková
• Jan Kříž
• Markéta Konvičková
• Vojtěch Lavička – se skupinou Benga Show
• dětský sbor Chorus Angelus

a

Yoko Ono?

a další, kteří budou brzy oznámeni.

Moderuje: Petr Vacek

Předprodej vstupenek: MIC Beroun, Marcela Bergerová – vedoucí petičního výboru STOP HF Český kras, tel.: 608 885 182

Projekt podporují: Yoko Ono, Tomáš Hanák a další osobnosti.

V pátek bude konán výšlap na hrad Karlštejn na „Záchranu Karlštejna“ (i tato světová památka se ocitla v bezohledném hledáčku průzkumného území Hutton Energy). Na jednom z nádvoří proběhne performance s názvem „První hydra-hradní štěpení v ČR“, kterou sehraje herec Petr Vacek s přáteli.

Projekt finančně podpořili: hejtman Středočeského kraje pan MVDr. Josef Řihák a rada Středočeského kraje, VAK Beroun, Johnny Servis, Město Beroun, obec Tetín a mnoho dalších. Moc děkujeme.

Tagged with: ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter