Koalice a druhé kolo voleb aneb Karel na Hrad!

(JM): Vedení Koalice STOP HF na svém pravidelném jednání vyhodnotilo dne 21.1.2013 situaci kolem prezidentských voleb v druhém kole a to zejména s ohledem na kauzu břidlic. Níže uvádíme text podpory panu Karlu Schwarzenbergovi.

Druhé kolo prezidentských voleb před nás položilo otázku výběru vhodného kandidáta, která bude zároveň odpovědí na další směřování naší společnosti.

Nečekaný úspěch Karla Schwarzenberga byl způsoben vystoupením studentů středních a vysokých škol, kteří dali najevo svou nespokojenost se současně platným způsobem politického vedení státu.

Nejen oni, ale i my, chceme odmítnout aroganci moci spojenou s korupcí a celkově neslušným a nerozumným klimatem ve společnosti.

Budoucnost vidíme, stejně jako studenti a další probouzející se skupiny obyvatelstva, ve zdravém rozumu a dobré správě věcí veřejných nejen na úseku práv lidských, ale i práv přírody a její ochrany, rozumném využívání přírodních zdrojů a zejména vody, jakož i její ochrany.

Společnost u nás se po více než 20 letech vývoje nachází  ve významné společenské a mravní krizi a na důležité křižovatce.

Demokracie, je zneužívána pro osobní prospěch. Mocenské zájmy skupin sílí a jejich boj o moc strhuje neznalé k rozdělování namísto ke spojování.

Ve zmatku už snad ani většina politiků neví, co kdo opravdu chce a vypadá to, že zápasí každý s každým.

Svoboda je jedněm upírána a druzí si myslí, že si mohou svobodně dělat co se jim zachce.

Stavíme se na stranu mladých, na stranu zdravého rozumu, pro lepší přítomnost i budoucnost.

Pro nás jako Koalici s mandátem zastavit import břidličného šílenství je v této chvíli jediným kandidátem, který bude slyšet i na tento problém, pan Karel Schwarzenberg.

Uveřejněno v rubrice
14 comments on “Koalice a druhé kolo voleb aneb Karel na Hrad!
 1. Hejzlar napsal:

  Výše uvedené zdůvodní se mi líbí a podepsal bych ho protože s hodnocením současného stavu i východisky souhlasím. Také si přeji aby se to tu pohlo k lepšímu.
  Mám ale s Karlem problém, neboť není zřejmé jestli o existenci tohoto vůbec ví a už není zřejmé jaký zastává k HF názor. On málo a nebo vůbec neprezentuje své názory na zásadní věci a proto si nemyslím že by zrovna on měl být lepší než ten druhý. Navíc když dlouhé roky podporoval onu aroganci. Dokonce i on sám ztělesňuje ony mocenské zájmy.
  A tak by se mohlo stát že Karla koalice podpoří a Karel podpoří HF

 2. Hejzlar napsal:

  vidím že tyto stránky procházejí permanentní pasterizací. Škoda…………!

 3. Jakub Špaček napsal:

  Pan Schwarezberg nám, soudím, nepomůže. Spíše naopak:
  http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/1560-video-korupcni-praktiky-na-schwarzenbergove-ministerstvu

  • malik napsal:

   Vnímám hodně věcí a o této vím jen tolik, co jsem viděl na tom videu. Pokud je to pravda, je to špatně. Nicméně naším úkolem je, abychom zastavili HF v ČR. Dohodli jsme, že se s pane K sejdeme a budeme žádat, ať to dopadne jakkoli, aby ze svého postu pomohl HF zastavit. Jsme na začátku cesty změny této republiky a mnohem větších změn na planetě v životě lidí. Věřte, že vše dělat a budeme dělat dle pravdy, lásky a slušnosti. Nejsme všemocní, ale budeme, pokud budeme držet pohromadě a táhnout zezdola za jeden provaz. A můžete nám věřit 🙂 Garantuji Vám to duší.

 4. Antonín Krátký napsal:

  Když vedení hnutí odporu proti těžbě břidličných plynů vyhodnotí situaci tak, že je potřeba podpořit vrchol těžařské pyramidy, aby si pánové mohli snadněji vzít co chtějí, pak mi nezbývá než nevěřit slavné koalici STOP HF ani pozdravení. To že Karel naoplátku podpoří HF lobby je jisté, protože je loutka a je za to placen.

  • malik napsal:

   Díky za koment. Rozumím Vám, také nemáme jistotu, víme, že MZV pomohlo břidlice rozjet, ale možná to byla jen blbost, nebo jim to ani nedošlo. Domnívám se jen, je to jen pracovní hypotéza, kterou jsem i několikrát veřejně sdělil, že to mohlo být ze strany MZV cílené. Důkazy nemám. Sem s nimi, máte-li je. Prahnu po nich a hledáme, kdo má vinu, to si pište. Pokud si myslíte, že pan S je vrcholem pyramidy, tak se mýlíte. HF hýbe rodina Bushe z Texasu. Sdělte mi tedy prosím zdroj, který jste ke svému tvrzení použil. S radostí ho využiji. Podpořit Koalici jsem myslel to, že podepíše zákon STOP HF, případně jako ministr učiní jasné kroky proti. Je-li loutka a za co je placen opravdu nevím a byl bych opět rád, kdybych to věděl, uveďte tedy zdroj. To k roli pana S. Co se týče jeho případného prezidentování ve spojení s HF. Není, jak to vidíme my, než podpořit pana S se všemi riziky, které vnímáme. Podle mne případná podpora pana Zemana, kterého podporuje pan Klaus, už jen tím pro nás zcela diskvalifikována. Proč? HF lobby přiměla pana Klause otevřeně podpořit HF. Lze předpokládat, že staré vazby mezi ODS a ČSSD o rozdělení hospodářského vlivu fungují dosud. Proto ona podpora pana Klause panu Zemanovi a veřejně. Nebo že by si po tom všem nepřátelství začali rozumět nebo nebyli nakonec jen fiktivními nepřáteli? V demokracii, která je uloupena vládě lidu, jako ta naše, korporacemi a kmotry je nejjistější ze špatných řešení co nejvíce rotovat mocné. Jinak si věřte, čemu chcete. Ale pokud to v této zemi myslí s břidlicemi i s nápravou této země vážně, tak jsme to my. To Vám mohu osobně ručit mou duší. Chápu, že je těžké věřit, vše je tak relativizované, média lžou, web snese cokoli. S panem S budeme jednat, o schůzce naleznete info zde. Jinak jen doufám, že nejste placená klaka od HF lobby 🙂 To bych nerad ztrácel čas. Krásný den, příteli.

  • Ing. Jiří Jedlička napsal:

   Vážení,
   velmi si vážím každého, kdo je schopen a ochoten byť jenom napsat nějaký komentář v dnešní neuvěřitelné době. Jsem rád, že i pan Antonín Krátký se přidal a dal svůj názor. To je dobře, neboť ani já ani nikdo z té slavné koalice STOP HF o čem pan Krátký píše, neví. Přidávám se s názorem a vyzývám pana Krátkého k tomu, pokud nám přinese důkazy o tom, že pan kníže je vrcholem HF lobby a je zaplacený, vyvodím z toho osobní důsledky sám.

   • Hejzlar napsal:

    Myslím že takové důkazy pan Krátký důkaz nesežene. Velmi z daleka se přiblížit k pravdě v těchto složitostech je myslím možné jenom vyhodnocením konkrétních skutků souvislostí či vyslovených tvrzení. Přiznávám že to je nesmírně složité a náročné. Ale o to přeci jde. Kdo by to dělal? Nikdo nemá tolik prostoru ani chuti. A tak si myslím že kdyby jste vyzval kohokoli konkrétní důkaz vám nepředloží nikdo protože nednoduše neexistuje. A nebo je pravda tak hrozná že jí stejně nikdo neuvěří.

   • malik napsal:

    Díky za link. O HF tam nic není, to za prvé, i když to nemusí znamenat, že s tím nemají nic společného. O NWO slýcháme. Je pravděpodobné, že to někdo chce. O propojení Rock. a fašismu víme. Jsou to zajímavé indicie i směrem k HF. Že by K. S. lhal? Třeba je jen naivní lesník? Třeba ne. Uvidíme. Globální oteplování ovšem podvod není. K diskuzi zda Z nebo K prezidentem to ale nepřispělo ani o píď, máme odmítnout TOP i ČSSD 🙂 Krásný den. Ono se to vyvrbí a pravda zvítězí. Pokud je pan S. aktivním vyslancem, pak bude lepší volit jeho, protože se to aspoň dobře uvidí 🙂 Je taky fakt, že asi prezidenta nepotřebujeme 🙂

   • Ing. Jiří Jedlička napsal:

    Díky za odpověď. Již před Vánoci jsem to viděl. Určitě je třeba věc sledovat, dnes je možné úplně všechno. Chcete nám v našem úsílí pane Krátky být nápomocen?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter