Demonstrace 6.3. od 8:00 do 10:00, Náchod před Beránkem. Kdož ještě váhá, neváhejte prosím. Naše společná budoucnost nás potřebuje právě teď. Zítra bude pozdě. Štáb České televize Nedej se vyhověl naší žádosti a bude natáčet. Přijďte podpořit naše starosty a pana hejtmana.

Prosíme Vás o účast. Víme, že je to nevhodný termín. Ale kopírujeme termín jednání o plynu v Beránku. Američané přijedou už o den dříve a začínají lobbovat soukromě starosty!! Zkusíme je před jednáním v Beránku najít a vyzvat, aby nám něco pověděli!
V3S přijede. Máme nějaké transparenty, letáky. Kalíšky s (HF) mrtvou a živou vodou. Náměstí bude ozvučeno. A i Vy dostane možnost hovořit.
Uvítáme nějaké Vaše transparenty.
Tři zástupci STOP HF se mohou zúčastnit jednání a budeme Vás o všem informovat.
A jen opravdu pro Ty, kteří nemohou přijít: jednání bude snímáno on-line na stránkách KHK.
Pojďme prosím zabrat za jeden provaz.
za STOP HF, Jiří Malík

Uveřejněno v rubrice
8 comments on “Demonstrace 6.3. od 8:00 do 10:00, Náchod před Beránkem. Kdož ještě váhá, neváhejte prosím. Naše společná budoucnost nás potřebuje právě teď. Zítra bude pozdě. Štáb České televize Nedej se vyhověl naší žádosti a bude natáčet. Přijďte podpořit naše starosty a pana hejtmana.
 1. Jiří Ducháč napsal:

  Zdravím. V Polici od r. 1980 nebydlím, ale poličák jsem stále. Náchod měl v minulosti pranýř. Teď by se hodil.
  Dle Článku 41 ústavy ČR
  (1) Návrhy zákonů se podávají Poslanecké sněmovně.
  (2) Návrh zákona může podat poslanec, skupina poslanců, Senát, vláda nebo zastupitelstvo vyššího územního samosprávného celku.
  Vyzvěte zastupitele k podání návrhu zákona o zákazu těžby plynu touto technologií.

 2. malik napsal:

  Máme to od začátku v úmyslu. Díky za podnět.

 3. Bohumil napsal:

  POZOR! Zítra to bude. A tak to není vůbec pozdě. NEDEJME SE zmást!

 4. Marcela Beranová napsal:

  PŘIJDU!!!

 5. Petr napsal:

  Pokud mne nemoc nezkolí, přijedu podpořit záchranu našeho krásného kraje.

 6. Bohumil napsal:

  Vážený pane Malíku.
  Mám k Vám prosbu:
  Zkuste se za nás na tom zítřejším jednání zeptat na to, jaké je ve věci ověřování zásob tohoto předpokládaného ložiska zemního plynu stanovisko Obvodního báňského úřadu v Hradci Králové.
  Zkuste se podívat na to jak rozsáhlou činností se v současnosti zabývá člověk který kritizovanou ČESKOU firmu s AUSTRALSKÝMI vlastníky při zakládání zastupoval. (Nebyl to žádný AMERIČAN). PŘEČTĚTE si HORNÍ ZÁKON a teprve potom když uznáte, že je nedokonalý, tak se pusťte do tvorby nějakého dalšího paskvilu do naší právní džungle. Naše „horní právo“ bylo ale již dávno před tím než jste přišel na svět celému světu vzorem.
  A když ho neznáme a neumíme využívat, tak z nás mohou ti novodobí „zlatokopové“ dělat pitomce! On totiž ten stávající horní zákon chrání nejen plyn ale i tu vodu !!!
  Hodně zdaru!

 7. Pepa Záruba napsal:

  Dobrý den pane Malíku
  Jsem rád, že se našel někdo jako vy, kdo dokáže lidi veřejně spojit proti tomuto zvěrstvu. Na demonstraci jsem dnes byl, tak jsem si našel i tyto stránky. Chtěl jsem se zeptat, zda se v budoucnu plánuje další protest podobný tomu dnešnímu? ( Nejlépe někdy o víkendu, kdy lidé nejsou v práci).
  Jelikož dnes tam bylo spousty lidí, tak je jasné, že nemohli být všichni zúčastnění vyslyšeni. Tak tedy alespoň tímto způsobem řeknu ( napíšu) co mám na srdci.
  1. O morálních otázce si myslím, že nemá cenu se ani bavit. ( Trautenberk se svýma všema záměrama kterými se chtěl obohatit na úkor lidí a životního prostředí byl proti této sebrance, která je pro průzkum ( pan Emil Rudolf a spol.) naprostý břídil. Kéž by se našel nějaký Krakonoš a všechny ty ….. zahnal, či jim dal jinak zavyučenou.
  2. Pan Rudolf svým rozhodnutím chce asi říct, že tu v Náchodě už nikdy lázně mít nebudem
  3. V televizních novinách řekl něco v tom smyslu, že je otázkou 21. století pro tento stát, zda má plyn nebo ne. OMYL!! Když už se budem bavit pouze a jen o financích, tak je pan Rudolf dost krátkozraký, jelikož pro město je daleko lepší reklamou mít lázně než těžbu. Lázně budou vydělávat i potom co těžaři odejdou a lidé budou mít navíc práci. A pokud to pan Rudolf neví, tak v budoucnu cena vody podstatně stoupne a bude cenější než plyn ( podle něktrých studií se ve světě kvůli vodě budou vést války). Takže tu v zemi máme opravdové bohatství a pokud to pan Rudolf neví, tak ať se na mě nezlobí, ale na svém místě nemá co dělat a měl by odstoupit.
  PS:Pokud bude zase nějaké jednání, ať mu někdo zkusí položit tyto otázky a aby se mu lépe přemýšlelo, tak mu nalejte vytečnou plynem znehodnocenou vodu.

 8. Věra napsal:

  Pane Bohumile,
  proč takový tón, je lepší vystoupit a podpořit byť jakýmkoli způsobem a protože všici nejsme znalí práva a také jsme svědky, jak se právo dá ohýbat. Přiložte raděj ruku ku pomoci. Je málo informací a lidé se bojí. Můžeme si utáhnout opasky, ale když nebude pitná voda, zdravé jídlo a čistý vzduch…. Fandím všem iniciativám, které se rozumě snaží o zlepšení stavu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter