Hradecký hejtman pan Lubomír Franc podepsal petici proti těžbě břidlicového plynu či jejímu případnému průzkumu na Trutnovsku, Náchodsku a Broumovsku.

Koalice STOP HF vítá jasné a jednoznačné zamítavé stanovisko pana hejtmana královéhradeckého kraje Bc. Lubomíra France k plánovanému průzkumu a těžbě břidličných plynů na PÚ Trutnovsko.

Koalice STOP HF toto stanovisko jednoznačně podporuje a stojí za panem hejtmanem, který tímto svým odvážným postojem dal příklad ostatním, dosud mlčícím regionálním politikům.

Jsme přesvědčeni, že tento krok pomůže iniciovat a podpoří naši snahu Koalice o celostátní zákaz užití HF metod.

Za Koalici STOP HF Martin Kašpar, Jiří Malík

 Dokumenty:

Bc. Franc-clanek

U nas v kraji

Uveřejněno v rubrice
One comment on “Hradecký hejtman pan Lubomír Franc podepsal petici proti těžbě břidlicového plynu či jejímu případnému průzkumu na Trutnovsku, Náchodsku a Broumovsku.
  1. Egon Zaoral napsal:

    Skvělé! Panu hejtmanovi tleskám! Ještě jsou rozumní lidé. Jen si říkám, proč tento problém není více medializován. V praze, kde pracuji, mnoho lidí o tom moc neví, přitom pokud by se průzkum anáslední těžba dovolila a pokud by došlo (mimo znečištění krajiny)k havárii – znečištění spodních vod, dopady by byly nejen na nás rodáky ale pro celou ČR NEGATIVNÍ! Kde jsem měl možnost tam jsem informoval lidi kolem sebe a též začali podepisovat Petici KOALICE STOP HF… Takže Praha i Teplice v Čechách i když zatím v malém vás podporují…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter