Hradecký hejtman pan Lubomír Franc podepsal petici proti těžbě břidlicového plynu či jejímu případnému průzkumu na Trutnovsku, Náchodsku a Broumovsku.

Koalice STOP HF vítá jasné a jednoznačné zamítavé stanovisko pana hejtmana královéhradeckého kraje Bc. Lubomíra France k plánovanému průzkumu a těžbě břidličných plynů na PÚ Trutnovsko.

Koalice STOP HF toto stanovisko jednoznačně podporuje a stojí za panem hejtmanem, který tímto svým odvážným postojem dal příklad ostatním, dosud mlčícím regionálním politikům.

Jsme přesvědčeni, že tento krok pomůže iniciovat a podpoří naši snahu Koalice o celostátní zákaz užití HF metod.

Za Koalici STOP HF Martin Kašpar, Jiří Malík

 Dokumenty:

Bc. Franc-clanek

U nas v kraji

Uveřejněno v rubrice
One comment on “Hradecký hejtman pan Lubomír Franc podepsal petici proti těžbě břidlicového plynu či jejímu případnému průzkumu na Trutnovsku, Náchodsku a Broumovsku.
  1. Egon Zaoral napsal:

    Skvělé! Panu hejtmanovi tleskám! Ještě jsou rozumní lidé. Jen si říkám, proč tento problém není více medializován. V praze, kde pracuji, mnoho lidí o tom moc neví, přitom pokud by se průzkum anáslední těžba dovolila a pokud by došlo (mimo znečištění krajiny)k havárii – znečištění spodních vod, dopady by byly nejen na nás rodáky ale pro celou ČR NEGATIVNÍ! Kde jsem měl možnost tam jsem informoval lidi kolem sebe a též začali podepisovat Petici KOALICE STOP HF… Takže Praha i Teplice v Čechách i když zatím v malém vás podporují…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter