Kdo se chystá na koncert Koalice s Hradišťanem?

(JM) Koalice STOP HF (dále ujen KSHF) oslovila všechny osobnosti, které dosud KSHF podporovaly, aby se jim tak dostalo důstojného poděkování.

Svoji účast přislíbil patron KSHF pan starosta Náchoda Jan Birke. Herec pan Jiří Lábus všechny pozdravuje, ale omlouvá se, celý den točí. Paní Kateřina Klasnová, místopředsedkyně sněmovny, která podporuje legislativní řešení navržené KSHF a podpoří ho i ve sněmovně, se dostaví osobně! Pan europoslanec Maštálka se omlouvá, je v Bruselu, kde i pracuje na odmítnutí HF na poli EU, píše zdravici (na tiskové konferenci bude tlumočena). Dále přijal pozvání bývalý senátor pan Pakosta, který se zasloužil o posun zákona z roviny námětu KSHF do předložitelné formy a pečoval o jeho chod senátem. Přijde i režisér pan Tomáš Magnusek, který od počátku stál při KSHF a měl jeden z prvních projevů na Náchodské demonstraci. Podpořit akci přijede i exministr pan Martin Bursík s chotí, který celou dobu KSHF poskytoval cenné rady. Zástupci generálního sponzora, kterým se stal AGROFERT, se patrně dostaví, ale nejsou upřesněni. Pozvání přijal i další sponzor, tentokrát z Trutnova, ředitel firmy KASPER KOVO osobně.

Ze starostů se snad dostaví ze všech měst a obcí, které počaly spolupracovat s KSHF, poskytli dary, podpořili koncert. Jde o Rtyni v Podkrkonoší, Zábrodí, Teplice nad Metují, Hynčice, Broumov, Havlovice, Červený Kostelec. Moc děkujeme.

Další osobnosti jsou očekávány.

Všichni budou k dispozici novinářům na tiskové konferenci, včetně pana Pavlicy a po skončení koncertu bude podáno malé občerstvení v restauraci, kde bude možno volně pohovořit se zbylými.

Tagged with: ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter