Přijde i kouzelník aneb co Vás čeká k ochutnání aneb humna nejsou za prahem dveří. Pan Pavlica a Hradišťan hraje pro Trutnovsko a Náchodsko

(JM) Koncert Hradišťanu 5.11.2012 v Náchodě bude speciální – jak výběrem písní k tématu vody a ochrany přírody, tak cílem podpory: je jím práce Koalice STOP HF a přijetí zákona, podpora obyvatel a obcí území Trutnovska a Náchodska před průzkumem frakováním.

Aby došlo i k propojení s Trutnovem, jehož území je koncert věnován hlavně (sponzory jsme ale narychlo uměli jen do Náchoda, proto je koncert v Náchodě) pozvali jsme jako předkapelu Martu a Rasputin Band z Trutnova. I tato kapela stojí pevně proti frakování. Za pochodu obě tělesa začala spolupracovat i na propojení některých skladeb, vypadá to hodně dobře, nechme se překvapit.

Slibujeme si silný umělecký zážitek. Aby byl umocněn, režie z pera štábu STOP HF, který je pořadatel akce (resp. o.s. Živá voda), vytváří videoklip pro zpětnou projekci. Obraz krásy našeho domova tak dokreslí zvukovou linku.

Doprovodným programem koncertu bude výstava Destroyed in America.  jde o první výstavu cca 50 barevných fotografií formátu A3 o dopadech těžby břidličného plynu v USA a Kanadě. Výstava byla zatím instalována pouze v dolní komoře parlamentu a v Choryni na Valašsku. Tisk pro Koalici STOP HF zajistila sponzorsky Tiskárna Matěna, Police nad Metují.

O přestávce bude spuštěna i krátká tisková konference pro média.

Záštitu nad koncertem přebírá: Jan Birke, starosta města Náchoda

Generální sponzoři:

AGROFERT HOLDING a.s.

Mudr. Jiří Maštálka, poslanec Evropského parlamentu 

—————-

Přijďte se tedy prosím užitečně pobavit.

Tagged with: ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter