Veřejné slyšení pro Koalici ve sněmovně! Přijďte pomoct zachránit naši vodu! Nové aktualní info v textu

Pozvánka ke stažení a šíření: pozvanka-snemovna.pdf

A je to tady!!

VEŘEJNÉ SLYŠENÍ VE SNĚMOVNĚ pro KOALICI STOP HF

(2.10.2012, 17:30, Sněmovní 1, Praha)

zasedací místnost č. 205

Konečně můžeme ukázat naši sílu, slovy i počtem, oboje je nezbytně nutné!

Vážení přátelé, dobyli jsme naší společnou prací první bránu poslanecké sněmovny ČR – budeme mít veřejné slyšení svolané paní poslankyní Orgoníkovou, místopředsedkyní petičního výboru, která bude celé slyšení i řídit.

Jde o záchranu pitné vody v ČR. HF lobby se usilovně snaží manipulovat veřejné mínění a součástí jejich boje je snaha torpédovat zákon a poslat ho ke dnu. Neuvěřitelné se stalo skutkem, jak říkal Hrabal: provedlo to za něj v senátu ministerstvo životního prostředí !!!

Pozvání dostali ministr financí a životního prostředí a předsedové příslušných výborů. Koalice STOP HF zve pana prezidenta republiky.

Sál má kapacitu pro veřejnost 300 míst. Přijďte prosím, ale opravdu masově podpořit přijetí zákona. Musí nás být nejen slyšet, ale i vidět. Prosíme ale o zcela korektní chování. Sněmovna není soud a je to vážená instituce. Nepoškoďte prosím naši korektní image křikem, či podobně, zneužili by to proti nám! My vyhrajeme bez křiku, protože my máme pravdu!

Přijďte prosím minimálně půl hodiny předem a nahlaste se s občanským průkazem v recepci.

*******

Tímto slyšením ovlivníme budoucnosti nejen naši, ale i budoucnost našich dětí. Zde a teď můžeme změnit dějiny. Další šance nebude. Buď vyhrajeme, nebo nám otráví vodu – tak to opravdu stojí!!

Pojďme to vysvětlit, Váš hlas bude slyšet, můžete i Vy vystoupit v diskusi!!!! Nejdříve bude mluvit Koalice a její vědecká rada, pak ministři a nakonec bude blok pro veřejnost.

Doprava z Trutnovska, Broumovska. Zatím bus nemáme. Chybí sponzoři. Případná volná místa budou zveřejněna v pondělí večer na těchto stránkách jako aktualita s kontaktním mobilem na koordinátora dopravy. Díky za pochopení.

——————————

Text ze sněmovny (obdrželi jsme e-mailem 25.9.2012, 16:33):

Veřejné slyšení k petici o zákazu průzkumu a těžby břidličných plynů  se koná ve Sněmovní 1, Praha 1 v místnosti č. 205 v úterý 2. října 2012 v 17.30 hodin. Účastníci jednání nechť přijdou o 1/4 hodiny dříve a mají s sebou průkaz totožnosti, jinak by nemohli být do prostor Sněmovny vpuštěni.Veřejné slyšení svolávám jako místopředsedkyně Petičního výboru a jsou pozváni, kromě petentů,  rovněž ministr životního prostředí a ministr financí a předsedové příslušných výborů.

S pozdravem Hana Orgoníková, místopředsedkyně Petičního a kontrolního výboru

Tagged with: , ,
Uveřejněno v rubrice
5 comments on “Veřejné slyšení pro Koalici ve sněmovně! Přijďte pomoct zachránit naši vodu! Nové aktualní info v textu
 1. Honza Domáň napsal:

  Dobrý den, je třeba se předem přihlásit, jako to bylo v případě veřejného slyšení v Senátu ČR? Nerad bych chyběl díky nějaké formalitě.

  • malik napsal:

   Zatím máme info, že stačí přijít 15 min předem s občankou. Prověřím zítra a pověsím na web, zda to platí.JM

 2. radek fries napsal:

  Jsem proti těžbě břidličných plynů-za záchranu kvalitní vody.
  R.

 3. Doporučuji:
  podle návodu http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20100805175814 formulovat (velice stručný) návrh řešení „HF“ problému a „vyvěsit“ ho v NÁRODNÍ DATABÁZI OBČANSKÝCH PODNĚTŮ – včetně (až 3ks) příloh.
  Formulář je na adrese http://www.podnety.cz/vlozit-podnet.
  Po zatřídění podnětu, které provede správa databáze, je možné jeho text sdílet na sociálních sítích, každý ho může komukoliv podat pod vlastním jménem a průběžně k němu lze přidávat „hlášení“ o úrovni jeho realizace. K dispozici je sofistikovaný vyhledávač http://www.podnety.cz/vyhledat-podnety. Význam a cíl projektu NDOP je objasněn v aktuální výzvě volebním lídrům politických stran – viz http://zpravodaj.podnety.cz/clanek-385-vazeny-pane-kandidate-.html, kterou si rovněž může „zprivatizovat“ a použít každý občan.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter