Demonstrace za vodu, na podporu starostů: Trutnov, 22.9., 10:00

plakat_trutnov

V rámci dne celosvětového odporu vůči extrémně nebezpečné metodě hydraulického štěpení (HF) břidlic Vás srdečně zveme na Krakonošovo náměstí do Trutnova. Budete moci mluvit i Vy! Kapelka nějaká snad i bude.

A možná přijde i Krakonoš – vysvětlit, kde je Krakonošovo!

Přijdou i známé osobnosti vyložit svůj vztah k této metodě a podpořit Koalici STOP HF k přijetí zákona. Bude možno podepsat petici STOP HF v ČR, kdy tak přímo můžete ovlivnit podporu přijetí zákona.

Přijde nás podpořit paní Domšová (kandidátka na senátorku, osobnost Koalice), paní Nedvědová (starostka Hronova, osobnost Koalice), jeden z hlavních hrdinů pan Birke (starosta Náchoda, osobnost Koalice), který podpořil vznik Koalice hned od počátku. Další HF zkušený bojovník proti HF Jan Balcar z petičního výboru petice starostů Trutnovska, Broumovska a Náchodska. Rodák z Trutnova RNDr. Jiří Frýda člen z vědecké rady Koalice vysvětlí nemožnost těžby či průzkumu na Trutnovsku. Zván je samozřejmě muž čislo 1 Trutnovska pan Adamec (starosta Trutnova) a paní Horníková (osobnost Koalice). Dále přijde: Tomáš Karel (Zelený Trutnov, člen Koalice od prvopočátku) a Jiří Kulich (SEVER, člen Koalice od počátku). V jednání je pan Babiš. Pan hejtman Franc patrně nebude moci dorazit, ale čekáme jeho písemné prohlášení. Pozván je pan ředitel Skokan z gymnázia Trutnov a další. Se současnou situací kolem moratoria, zákona a směřováním kampaně seznámí Jiří Malík, vedoucí národní kampaně STOP HF. A hlavně budou pozváni starostové, zejména další lídři: starosta Červeného Kostelce pan Mědílek a starosta Rtyně pan Špringr.

Tagged with: , ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter