Demonstrace za vodu, na podporu starostů: Trutnov, 22.9., 10:00

plakat_trutnov

V rámci dne celosvětového odporu vůči extrémně nebezpečné metodě hydraulického štěpení (HF) břidlic Vás srdečně zveme na Krakonošovo náměstí do Trutnova. Budete moci mluvit i Vy! Kapelka nějaká snad i bude.

A možná přijde i Krakonoš – vysvětlit, kde je Krakonošovo!

Přijdou i známé osobnosti vyložit svůj vztah k této metodě a podpořit Koalici STOP HF k přijetí zákona. Bude možno podepsat petici STOP HF v ČR, kdy tak přímo můžete ovlivnit podporu přijetí zákona.

Přijde nás podpořit paní Domšová (kandidátka na senátorku, osobnost Koalice), paní Nedvědová (starostka Hronova, osobnost Koalice), jeden z hlavních hrdinů pan Birke (starosta Náchoda, osobnost Koalice), který podpořil vznik Koalice hned od počátku. Další HF zkušený bojovník proti HF Jan Balcar z petičního výboru petice starostů Trutnovska, Broumovska a Náchodska. Rodák z Trutnova RNDr. Jiří Frýda člen z vědecké rady Koalice vysvětlí nemožnost těžby či průzkumu na Trutnovsku. Zván je samozřejmě muž čislo 1 Trutnovska pan Adamec (starosta Trutnova) a paní Horníková (osobnost Koalice). Dále přijde: Tomáš Karel (Zelený Trutnov, člen Koalice od prvopočátku) a Jiří Kulich (SEVER, člen Koalice od počátku). V jednání je pan Babiš. Pan hejtman Franc patrně nebude moci dorazit, ale čekáme jeho písemné prohlášení. Pozván je pan ředitel Skokan z gymnázia Trutnov a další. Se současnou situací kolem moratoria, zákona a směřováním kampaně seznámí Jiří Malík, vedoucí národní kampaně STOP HF. A hlavně budou pozváni starostové, zejména další lídři: starosta Červeného Kostelce pan Mědílek a starosta Rtyně pan Špringr.

Tagged with: , ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter