Občanské sdružení MUZEUM NAFTOVÉHO DOBÝVÁNÍ A GEOLOGIE píše do senátu

aneb šalby HF lobby v podání Mr. Benady

JM: jen malá poznámka ke způsobu projedávání HF v ČR a dokumentům Mr. Benady, které kloužou po povrchu a nepřiznávají pravdu o HF a dokonce lžou:

Dokud nebude zákon STOP HF, budeme neustále administrovat a poslouchat bludy o HF. Připomínám jen, že Mr. Benada je „expert“, který se do této role pasoval sám. HF rozumí asi jako koza petrželi, i když jinak možná dobře radí Cuadrille na Valašsku nebo zastává svoji funkci ve firmě Aurelian – kde je country manager – což také nevypadá na experta přes HF).

CeP_ GasShale_BenadaDvor

otazky_bridlice_benada

A jeho průvodní dopis:

Dobrý den paní Bartošová

podle slibu posílám dva texty, které se týkají  dané problematiky.
Hloubením vrtů  pro ropu a plyn a také   geologickými aspekty ložiskové geologie se zabývám celou svou profesní dráhu. V současné době   také spolupracuji  na  stanovení průzkumného území pro společnost Cuadrilla Morava sro.
Mám mnoho dokladů o tom, že hydraulické štěpení  se provádí na území   Česko – Slovenska  min. 60 let a je zcela standardní  metodou intenzifikace ložisek nejen ropy a plynu.  publikoval jsem řadu   článků, rozhovorů či vyjádření v této věci. Rád bych, aby  k této problematice probíhala seriozní odborná diskuze, což se děje jen  velmi vzdáleně.
Rád bych přijel na  plánovanou  29. schůzi výboru a jsem připraven hovořit nebo odpovídat na otázky.
Přikládám dva dokumenty, které jsou v současné době v tisku a nejlépe vystihují  diskutovanou problematiku  řečí neodbornou.
Děkuji  za ochotu vyslyšet mne. S pozdravem Stanislav Benada

Ing. Stanislav BENADA, Ph.D., předseda správní  rady o.s. MUZEUM NAFTOVÉHO DOBÝVÁNÍ A GEOLOGIE, Kasárenská 1022 HODONÍN, IČ: 26682044 mobil: 00420 604413665

Tagged with: ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter