Občanské sdružení MUZEUM NAFTOVÉHO DOBÝVÁNÍ A GEOLOGIE píše do senátu

aneb šalby HF lobby v podání Mr. Benady

JM: jen malá poznámka ke způsobu projedávání HF v ČR a dokumentům Mr. Benady, které kloužou po povrchu a nepřiznávají pravdu o HF a dokonce lžou:

Dokud nebude zákon STOP HF, budeme neustále administrovat a poslouchat bludy o HF. Připomínám jen, že Mr. Benada je „expert“, který se do této role pasoval sám. HF rozumí asi jako koza petrželi, i když jinak možná dobře radí Cuadrille na Valašsku nebo zastává svoji funkci ve firmě Aurelian – kde je country manager – což také nevypadá na experta přes HF).

CeP_ GasShale_BenadaDvor

otazky_bridlice_benada

A jeho průvodní dopis:

Dobrý den paní Bartošová

podle slibu posílám dva texty, které se týkají  dané problematiky.
Hloubením vrtů  pro ropu a plyn a také   geologickými aspekty ložiskové geologie se zabývám celou svou profesní dráhu. V současné době   také spolupracuji  na  stanovení průzkumného území pro společnost Cuadrilla Morava sro.
Mám mnoho dokladů o tom, že hydraulické štěpení  se provádí na území   Česko – Slovenska  min. 60 let a je zcela standardní  metodou intenzifikace ložisek nejen ropy a plynu.  publikoval jsem řadu   článků, rozhovorů či vyjádření v této věci. Rád bych, aby  k této problematice probíhala seriozní odborná diskuze, což se děje jen  velmi vzdáleně.
Rád bych přijel na  plánovanou  29. schůzi výboru a jsem připraven hovořit nebo odpovídat na otázky.
Přikládám dva dokumenty, které jsou v současné době v tisku a nejlépe vystihují  diskutovanou problematiku  řečí neodbornou.
Děkuji  za ochotu vyslyšet mne. S pozdravem Stanislav Benada

Ing. Stanislav BENADA, Ph.D., předseda správní  rady o.s. MUZEUM NAFTOVÉHO DOBÝVÁNÍ A GEOLOGIE, Kasárenská 1022 HODONÍN, IČ: 26682044 mobil: 00420 604413665

Tagged with: ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter