Talisman Energy, San Leon a Hutton

Trojlístek výtečníků

článek z Gazety Wyborczy z 10.2.2012.

Dlouho jsme nevěděli a Hutton nic neříkal, s kým a kde spolupracuje. Dlouho Hutton tvrdil, že oni sami vrtají všude po světě. Ověřili jsme, že v USA nemají jediný vrt (a Hutton je zde pojišťovací agenturou!) a jinde to nedoložili. Nakonec vyšlo najevo, že se spojili se San Leon a zřejmě i Talisman Energy. Talisman nedávno dostala  v USA dostala pokutu (viz pár aktualit zpět). Takže jistě nejlepší výkvět HF lobby. Matka příroda zařídila, že všichni hloupější (kteří nejsou jako Exxon a Chevron) v Polsku budou dále ztrácet čas a hledat „obrovské zásoby bředlic, když to řekla jedna agentura v USA (ta se ale stále mýlí, jak vidno) a o to rychleji zkrachují. Přejme jim s láskou, aby pak brzo prohlédli a našli hodně solárních pracovních příležitostí, pokud chtějí hledat skutečné řešení energetické krize.

PS: HF lobby vždy tvrdí, že BP je v houbkách 1 km a více. San Leon však mimo jiné hodlá zkoumat BP v Rogitě cca v 500 m. Jak tvrdíme, Evropa je jiná, není pro HF. Snad už teď budou poslouchat.

Tagged with: , , ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter