Talisman Energy, San Leon a Hutton

Trojlístek výtečníků

článek z Gazety Wyborczy z 10.2.2012.

Dlouho jsme nevěděli a Hutton nic neříkal, s kým a kde spolupracuje. Dlouho Hutton tvrdil, že oni sami vrtají všude po světě. Ověřili jsme, že v USA nemají jediný vrt (a Hutton je zde pojišťovací agenturou!) a jinde to nedoložili. Nakonec vyšlo najevo, že se spojili se San Leon a zřejmě i Talisman Energy. Talisman nedávno dostala  v USA dostala pokutu (viz pár aktualit zpět). Takže jistě nejlepší výkvět HF lobby. Matka příroda zařídila, že všichni hloupější (kteří nejsou jako Exxon a Chevron) v Polsku budou dále ztrácet čas a hledat „obrovské zásoby bředlic, když to řekla jedna agentura v USA (ta se ale stále mýlí, jak vidno) a o to rychleji zkrachují. Přejme jim s láskou, aby pak brzo prohlédli a našli hodně solárních pracovních příležitostí, pokud chtějí hledat skutečné řešení energetické krize.

PS: HF lobby vždy tvrdí, že BP je v houbkách 1 km a více. San Leon však mimo jiné hodlá zkoumat BP v Rogitě cca v 500 m. Jak tvrdíme, Evropa je jiná, není pro HF. Snad už teď budou poslouchat.

Tagged with: , , ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter