Zalévání zahrady v USA, Texas

aneb,ů když hoří voda v zahradní hadici

Zalévání zahrady v Americe…“Co je na tom divného? Před frackováním měli normální studnu na vodu bez plynu, nyní mají studnu na plyn s vodou“.

 JM: A stovky podobných záběrů…. na You tube. Každému s přístupem k netu k dispozici. I kdybychom neznali studie, které to potvrzují, četnost případů, časová návaznost na těžbu BP či po ní – to nemůže být hromadné spiknutí. To je pravda, byď doložená amatérskými záěbry zoufalých američanů. je zajímavé, jak to naše novináře nezajímá. Je zajímavé, jak je naopak zajímá, že „v USA je prý břidličný boom“ a „Autralané se radují“, že začínají také těžit BP. Pravdou je, že v USA boom končí a zanechává za sebou fracking hell (peklo z frakování), což je termín lidí z kontaktních zón. Radost Australanů? No jistě, těžařských firem. Podíval jsem se jen na pár odakzů na netu: evidentně smutní australené ukazují filmují z vrtulníku průmyslovou zónu plynového pole namísto krásné přírody. Jiní fotí jedovaté laguny, které zbyly po stěpení a uschlé stromy spálené jedy. Asi mnoho radosti při focení nazažívali, ale to je moje čistě soukromá spekulace, abych byl zcela korektní. Co takový postoj některých (a dodejme, že těch nejvlivnějších v zemi) médií připomíná a vůbec ne vzdáleně? Propagandu, kterou známe od Hitlera, propagandu komunistů nejhrubšího zrna. nyní jde o propagandu toteluty peněz. Domnívám se, že žádná totalita není dobrá.

Kdo v HF gate v ČR chválí HF? Jen lidé, kteří mají (či hodlají mít) nějaký užitek z průzkumu či těžby BP, pravdu kolem HF popírají. Hlásají, že HF je čistá a bezpečná a točí reklamy jako Truthland – tak to pravda není. Je to propaganda, opravdu odporná a arogantní.

Tento záběr z YT jsme vybrali speciálně pro firmu Seismik s.r.o. a její vlastníky pana Leo Eisnera a Evu Jánskou (býv pracovnici Stratoil ASA). Seismik je jedna ze 4 firem, které dělali pro Cuadrillu (a vida a už jsme na Valašsku) seizmická měření a Angličané ji jistě v budoucnu rádi poděkují, že pomohli obnovit práce Cuadrilly, aby se jí to zemětřesení opravdu příště povedlo ještě lépe (joke) (budeme informovat Frackoff Anglia). Záběry hořící hadice na vodu věnujeme i řediteli (pan Benada) jednoho naftového muzea na Moravě, který se pasoval do role experta na HF (a ani neví, kolik je třeba frakční kapaliny na jedno štěpení, což mu nebrání dělat propagandu pro Cuadrillu). Pan Leo (překvapivě i na půdě Akadamie UK) a paní Eva (na půdě CEPu, což nepřekvapí), zarytě tvrdí, že voda v USA hoří pouze díky metanu z bažin, který se vyvíjí průběžně a dávno před tím, než se začalo frakovat. Že záběry hoření v Gaslandu je podvrh a Josh Fox vše odvolal. Paní Eva Jánská mně obvinila, že klameme lidi, když máme na stránkách video od Foxe s „hořícím kohoutkem“. Slíbil jsem jí, že to prověřím a záběry když tak stáhneme, tak vypadala sebejistě. Ověřili jsme si znovu vše: Fox nic neodvolal (je to jen propaganda HF lobby). „Voda“ z kohoutků, studní,  v potocích či řekách v USA na plynových polích a jejich okolí skutečně často „hoří“, metan v ní je na základě analýz nesoučasný (z dávných geologických dob) a jeho koncetrace ve studnách (stovkách možná tisících, nikdo to samozřejmě nespočítá) klesá se vzdáleností směrem od plynového pole (DUKE Institut a další). Nechápu, jak vědci mohou vědomě lhát, ale možná, že už to nejsou vědci. Jen korupčně zpracovaní informační žongléři, informační žoldáci, kteří vynalézají vědecky vypadjící lži komukoli, kdo za to zaplatí. Peníze či jejich vidina láme vazy jak třísky. Moc lituji, že není trestným činem zatajování pravdy. Že bychom změnili trestní právo?

Tagged with: , ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter