Valašsko se připojilo k boji proti HF metodě!

Srdečně vítáme v rodině na záchranu přírody a pitných vod v ČR

Vítejte přátelé. A moc děkujeme. Vy pomůžete nám a my Vám 🙂 Jen v jednotě je síla. Jsme již nyní tři pruty Svatoplukovy – Berounsko, Trutnovsko a Valašsko.  Teď už nás neohne nikdo! Nebudeme čekat na Blanické rytíře, tu práci za nás nikdo neudělá. A podpoříme další místa, pokud nebude přijat zákon na zástavu HF v ČR, aby nikde nemohli ani jednou zavrtat, pokud chceme zachovat přírodu, zdraví lidí a pitnou vodu. HF lobby nesmí v ČR dostat šanci. Díky horší geologii bychom dopadli ještě hůře ne v USA!

Vstup Sdružení na ochranu Beskyd do Koalice STOP HF se podařil na základě jednání Koalice STOP HF se zástupci obcí na Valašsku dne 22.5.2012. Dále již byl koordinován společný postup a postoj i pro veřejné slyšení v senátu, kde výborně za Valašsko vystoupil i Jiří Novotný, starosta Trojanovic a předseda Sdružení měst a obcí na ochranu Beskydska. Do rodiny Koalice STOP HF vstoupilo přes 30 měst a obcí s celkovým počtem více než 200 000 obyvateli.

Současný počet podporovatelů Koalice STOP HF je tedy minimálně 450  tisíc obyvatel. Počet petentů na 3 peticích proti HF je přes 71 tisíc.

Tagged with: , , ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter