Valašsko se připojilo k boji proti HF metodě!

Srdečně vítáme v rodině na záchranu přírody a pitných vod v ČR

Vítejte přátelé. A moc děkujeme. Vy pomůžete nám a my Vám 🙂 Jen v jednotě je síla. Jsme již nyní tři pruty Svatoplukovy – Berounsko, Trutnovsko a Valašsko.  Teď už nás neohne nikdo! Nebudeme čekat na Blanické rytíře, tu práci za nás nikdo neudělá. A podpoříme další místa, pokud nebude přijat zákon na zástavu HF v ČR, aby nikde nemohli ani jednou zavrtat, pokud chceme zachovat přírodu, zdraví lidí a pitnou vodu. HF lobby nesmí v ČR dostat šanci. Díky horší geologii bychom dopadli ještě hůře ne v USA!

Vstup Sdružení na ochranu Beskyd do Koalice STOP HF se podařil na základě jednání Koalice STOP HF se zástupci obcí na Valašsku dne 22.5.2012. Dále již byl koordinován společný postup a postoj i pro veřejné slyšení v senátu, kde výborně za Valašsko vystoupil i Jiří Novotný, starosta Trojanovic a předseda Sdružení měst a obcí na ochranu Beskydska. Do rodiny Koalice STOP HF vstoupilo přes 30 měst a obcí s celkovým počtem více než 200 000 obyvateli.

Současný počet podporovatelů Koalice STOP HF je tedy minimálně 450  tisíc obyvatel. Počet petentů na 3 peticích proti HF je přes 71 tisíc.

Tagged with: , , ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter