Není nic vyhráno! Petice musí jet, dokud nebude schválen zákon STOP HF v ČR. Zdá se, že hlavní média ČR neinformují objektivně o HF. Šokující neznalost některých novinářů. Jak se perou špinavé info v ČR. Vyváženost nebo pravda?

Prosíme o to, abyste nám pomohli s tím, aby obce vstupovaly do Koalice a dále jela petice. Poslanci musí vidět, vůle lidu je STOP HF!!

Již nyní jsme největší silou v zemi. Pokud počítáme hlasy petentů pod petice obcí a STOP HF, podporuje STOP HF v ČR neuvěřitelných přes 60 tis. občanů. Tolik voličů má jen KSČM. ODS má kolem 30 tisíc. Pak je s podivem, jak málo prostoru dostáváme. Kde jaké s.r.o. ho má touto optikou mnohokrát více. I v tom je nevyváženost médií. Navíc některá média (např. ČT 24 a hlavní zpravodajství, ČTK) odmítají hledat pravdu, ale hledají vyváženost. Že HF lobby lže, odmítají prověřovat.  Proti tomu směřuje naše stížnost na redaktora ČT pana Radima Vaculoviče, vedoucího domácí redakce,  a dále jsme řešili obdobné s vedením ČTK. O výsledku sporu budeme brzo informovat. Pan Vaculovič opakoval, že si můžeme stěžovat na radu ČT. Nechceme hrotit spor, ale aby ČT hledala pravdu a asi nejen o břidlicích. S vyvážeností dojdeme do marasmu pravda a lež 50 na 50. To asi není to, co by měl novinář dělat. Přemýšlíme, zda aféra Watergate byla postavena na podbných principech. Myslíme, že ne. HFgate v ČR už tady je. A součástí je Obama i Clinton, zapojil se pan prezident. Vše se pokusíme rozklíčovat, pokud najdeme investigativní žurnalisty.

Tagged with: ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter