Není nic vyhráno! Petice musí jet, dokud nebude schválen zákon STOP HF v ČR. Zdá se, že hlavní média ČR neinformují objektivně o HF. Šokující neznalost některých novinářů. Jak se perou špinavé info v ČR. Vyváženost nebo pravda?

Prosíme o to, abyste nám pomohli s tím, aby obce vstupovaly do Koalice a dále jela petice. Poslanci musí vidět, vůle lidu je STOP HF!!

Již nyní jsme největší silou v zemi. Pokud počítáme hlasy petentů pod petice obcí a STOP HF, podporuje STOP HF v ČR neuvěřitelných přes 60 tis. občanů. Tolik voličů má jen KSČM. ODS má kolem 30 tisíc. Pak je s podivem, jak málo prostoru dostáváme. Kde jaké s.r.o. ho má touto optikou mnohokrát více. I v tom je nevyváženost médií. Navíc některá média (např. ČT 24 a hlavní zpravodajství, ČTK) odmítají hledat pravdu, ale hledají vyváženost. Že HF lobby lže, odmítají prověřovat.  Proti tomu směřuje naše stížnost na redaktora ČT pana Radima Vaculoviče, vedoucího domácí redakce,  a dále jsme řešili obdobné s vedením ČTK. O výsledku sporu budeme brzo informovat. Pan Vaculovič opakoval, že si můžeme stěžovat na radu ČT. Nechceme hrotit spor, ale aby ČT hledala pravdu a asi nejen o břidlicích. S vyvážeností dojdeme do marasmu pravda a lež 50 na 50. To asi není to, co by měl novinář dělat. Přemýšlíme, zda aféra Watergate byla postavena na podbných principech. Myslíme, že ne. HFgate v ČR už tady je. A součástí je Obama i Clinton, zapojil se pan prezident. Vše se pokusíme rozklíčovat, pokud najdeme investigativní žurnalisty.

Tagged with: ,
Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter