POVOLÍME-LI HF, JE OHROŽENA NÁRODNÍ BEZPEČNOST! Prosba všem členům a podporovatelům STOP HF v ČR. Vyzvěte prosím své obce kdekoli v ČR ke vstupu do Koalice. Jde o projev podpory přijetí zákona. Ohrožen HF je každý občan ČR!

Lidi prosím STOP HF! ŘVE UŽ NA VÁS ČESKÝ LEV!

 

Po měsících studia dopadů metody HF na ŽP  jsme došli s vědeckou radou STOP HF k jednoznačnemu závěru. HF metoda není slučitelná se zachováním zdraví, přírody a pitné vody v ČR. Zatím byla stanovena 3 území k průzkumu – celkem 177 obcí a měst na celkové ploše 1819 km2 a dotčeny tak zájmy 5 krajů v ČR. Plánují se další. Zatím je přímo ohroženo ztrátou pitné vody v těchto územích a územích okolních, které z nich odebírají vodu, statisíce lidí Berounsko, Trutnovsko, Náchodsko, Broumovko, Hradecko, Valašsko). Následky havárií neponesou firmy, jejichž kapitál je v ČR ve stovkách tisíc, ale každý občan země. PROTO SE PROSÍM SEMKNĚME. UKAŽME, ŽE DOVEDEME BÝT V ZÁSADNÍCH VĚCECH (V TOMTO PŘÍPADĚ NÁRODNÍ BEZPEČNOSTI) JEDNOTNI.

Koalice proto vyzývá ke vstupu všechny obce v ČR i každého rozumného občana. VSTUP DO KOALICE JE PROJEVEM PODPORY PŘIJETÍ ZÁKONA STOP HF v ČR, který z dílny Koalice bude v nejbližších dnech předán sněmovně prostřednictvím hejtmana Jihomoravského kraje pana Haška, jako apolitická věc.

 

Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter