Nepovolme HF

JE OHROŽENA NÁRODNÍ BEZPEČNOST! Prosba všem členům a podporovatelům STOP HF v ČR. Vyzvěte prosím své obce kdekoli v ČR ke vstupu do Koalice. Jde o projev podpory přijetí zákona. Ohrožen HF je každý občan ČR!

Český levLidi prosím STOP HF! ŘVE UŽ NA VÁS ČESKÝ LEV!

Po měsících studia dopadů metody HF na ŽP  jsme došli s vědeckou radou STOP HF k jednoznačnemu závěru. HF metoda není slučitelná se zachováním zdraví, přírody a pitné vody v ČR. Zatím byla stanovena 3 území k průzkumu – celkem 177 obcí a měst na celkové ploše 1819 km2 a dotčeny tak zájmy 5 krajů v ČR. Plánují se další. Zatím je přímo ohroženo ztrátou pitné vody v těchto územích a územích okolních, které z nich odebírají vodu, statisíce lidí Berounsko, Trutnovsko, Náchodsko, Broumovko, Hradecko, Valašsko). Následky havárií neponesou firmy, jejichž kapitál je v ČR ve stovkách tisíc, ale každý občan země. PROTO SE PROSÍM SEMKNĚME. UKAŽME, ŽE DOVEDEME BÝT V ZÁSADNÍCH VĚCECH (V TOMTO PŘÍPADĚ NÁRODNÍ BEZPEČNOSTI) JEDNOTNI.

Koalice proto vyzývá ke vstupu všechny obce v ČR i každého rozumného občana. VSTUP DO KOALICE JE PROJEVEM PODPORY PŘIJETÍ ZÁKONA STOP HF v ČR, který z dílny Koalice bude v nejbližších dnech předán sněmovně prostřednictvím hejtmana Jihomoravského kraje pana Haška, jako apolitická věc.

Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter