Já prezidentkou: Nechme přírodu žít! Píše studentka

Myslím, že bychom se měli zaměřit na veliký problém. Na Trutnovsku se měl těžit břidlicový plyn. Ale proč? Příroda je zde tak krásná a čistá.

Nachází se zde chráněná krajinná oblast Adršpašsko – teplické skály a získává se odtud kojenecká voda „Toma Natura“. Turisté sem kvůli těmto přírodním krásám dennodenně jezdí. Nejen z Česka, ale i turisté ze všech koutů světa.

K čemu je vlastně dobrý břidlicový plyn? Může být použit jako alternativní palivo, břidlicový plyn se těží podobně jako ropa, a celá příroda se může díky tomu změnit v rozvrtané pole zničené těžebními stroji. Těžba tohoto hořlavého zemského plynu může narušit i příjem spodní vody a jak by se nám tu pak žilo? Nejspíš špatně.

Ano, těžební společnosti mohou z těžby dostat  hodně peněz, ale proč tedy ničit tuto přírodu obohacenou o tolik přírodních jevů. Musíme tomu nějak zabránit. Nic takového tu nechceme, a proto chci, aby se toto v naší zemi změnilo. Nechceme přírodu zničit!!!!!

http://aktualne.centrum.cz/domaci/prijimaci-zkousky/clanek.phtml?id=743540&fb_comment_id=fbc_10151119574594199_26427336_10151125291454199#f2e83f6778fb80e

Uveřejněno v rubrice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter