Z USA přišel dopis – nedejte si zničit zem jako zde.

„Pokud by se povedla HF v ČR nastane nenavratná environmentální devastace českých zemí“. Ano děkujeme, my to víme. A nepovolíme, dokud nebude HF zakázána!

——————

Dobry den,
z hruzou jsem narazila na vase webove stranky. Desi me ze i v Cesku 
chteji spolecnosti zahajit fracking. Paklize by se jim to povedlo 
nastala by nenavratna environmentalni devastace ceskych zemi.

Ziji ve Spojenuch Statech 40 let, ted v Idahu v Pacific Northwest. 
Tezni spolecnosti zacinaji okukovat Jizni Idaho, po te co devastuji 
vychodni pobrezi, Pennsylvania, New York state. Delaji pruzkumy a 
samozrejme se jim povede prosadit fracking, protoze nase vlada je 
zkorumpovana banda ktera patri do kriminalu. Bohuzel jako obcane 
nemame zadna prava. Tady jsou zakony jsou diktovane korporacema.
Preji vam uspech a snad se vam podari zastavit fracking!

Peace
Ludmilla Saskova
Idaho

Uveřejněno v rubrice
4 comments on “Z USA přišel dopis – nedejte si zničit zem jako zde.
 1. Běla Zálišová napsal:

  Velké díky za tento příspěvek,
  milujeme naši zemi je krásná,stojí za velkou úctu a lásku k ní.Voda=život, plynu se napít nelze. Určitě se fracking podaří zastavit.Spousta lidí na tom pracuje,můžeme pomoci vírou v ZÁKAZ HF.Myšlenka je obrovská síla, proto prosím věřme v ten nejlepší výsledek jaký si jen dokážeme představit.Už toto mění mnohé i nás samotné, dokážeme-li to bude lépe.

 2. malik napsal:

  Přesně tak Bělo. Uvědomme si, že jsme začali z nuly 15. února. Je 20. dubna a je nás fakticky cca 130 tisíc!! A na začátku byla „jen“ myšlenka. Vyhrajeme, to není přání, ale konstatování. Nejde o to „vyhrát“, ve smyslu, aby někdo jiný prohrál. Ono totiž kauza BP ukazuje mnoho jiných věcí. Těžba BP je natolik výrazné negativum, že se konečně jasně ukazuje, že peníze nejsou na prvním místě. Celá ta věc náa učí, i ty co „prohrají“, že jsou jiné, významnější hodnoty. Jde o to, že jsme pokročili v devastaci planety tak významně, že pokud budeme vyhrávat, vyhrávat budou i Ti poražení (protože oni jsou jen nevědomí a nezlobme se na ně, že nechápou souvislosti – že i oni potřebují pít čistou vodu). Naopak pokud bychom prohráli, prohrají i vítězové. Pravda je na straně života, rozmanitosti a krásy přírody. A toto je další rozměr naší snahy. Dostali jsme se do této fáze poškození planety sami. Jen tím, že většinově špatně myslíme a jsme špatně duchovně nastaveni. Nyní nadešel čas dozrát. Nezlobme se, že je nyní tak těžko, že je svět složitý. S láskou v srdci k lidem a přírodě to přijměme a udělejme každý z nás vše, abychom to napravili. Ve skutečnosti jediná složitost je v tom, že řešení leží na každém jednotlivci. Spojme se proto, abychom o sobě věděli, že nejsme sami, kdo takto smýšlíme. Když jsme o tom nedávali vědět, vypadalo to, že lidé jsou ovčani, kterým nevadí, že jim drancují domovy a přírodu okolo. A technokratická lobby proto „vítězila“. Ve skutečnosti je řešení prosté. Svět bude takový, jaký ho chceme mít. Cheme mít místo lesů těžní věže? Ne. Chceme mít pitnou vodu? Ano. Pak není co řešit, jen důrazně stát na svém a dávat to jeden každý najevo. Děkuji všem, kteří to pochopili a překonali strach, slabost, pohodlnost, kteří neohrnují nos nad aktivisty, ale chápou, že v jednotě je síla a došli k závěru, že se to týká každého z nás. Každého.

 3. Irena Řezníčková napsal:

  Ano, souhlasím s aktivitami na obranu a podporu přírody a života v ní. Ani se mi nechce věřit, že vůbec někdo může přijít s takovou zhovadilostí, jakou je těžba břidlicových plynů metodou HF. Kdysi se podobnou metodou těžil uran v okolí Ralska a dodnes není tato oblast ekologicky v pořádku. Také já říkám tomuto své důrazné NE! Mgr. Irena Řezníčková

 4. Jan Zelenka jr. napsal:

  Vážená paní Saskova nebo Šašková. Docela s Vámi cítíme a děláme vše pro to, abychom i v USA prosadili zákaz těžby břidlicového plynu. Ale s tou naší vládou je to podobné jako s tou Vaší. Tak se do ní snažíme dostat a potom se snad i Vy v Americe dočkáte lepších zítřků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter