Online dotazy ke Speciálu Martina Veselovského aneb Ptáme se za Vás

Zde můžete psát své dotazy do živého vysílání Speciálu Martina Veselovského, který bude vysílán dnes 3. dubna od 17 hodin na stanici Český rozhlas 1 – Radiožurnál.

Uveřejněno v rubrice
One comment on “Online dotazy ke Speciálu Martina Veselovského aneb Ptáme se za Vás
  1. Ptám se nejen za sebe, ale především za občanské sdružení Pekaři severovýchod, jak je možné, že ministerstvo životního prostředí chce povolit těžbu plynu a nás podnikatele, ne jen pekaře, ale i občany omezuje CHKO svými rozhodnutími o tom, jak májí vypadat naše provozovny, domy, co si můžeme postavit na vlastním pozemku a za vlastní peníze, jak musí vypadat okna, střechy, jak topit, čím topit, abychom zachovali čistotu přírody. To neplatí pro naše volené zákonodárce, že mohou obejít CHKO v celé republice, nás občany? Proč přes veškerý odpor, který je proti těžbě plynu ještě sedí na teplých místech, za naše peníze, a rozhodují proti nám. Jak dlouho jim bude trvat než jim dojde, že selhali a nejednají v souladu s potřebami obyvatel tohoto státu? Kdy se dočkáme rezignace ministra?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Finanční podpora
Zde můžete libovolnou částkou podpořit činnost Koalice STOP HF.  
 Za finanční dary Vám předem děkujeme.
Přihlášení
Spolupráce

S PODPOROU MĚSTA
HRADEC KRÁLOVÉFrack Free World.org


Kód pro vložení odkazu na Vaše stránky:

<a href="http://stophf.cz" title="Koalice STOP HF" alt="Koalice STOP HF"><img src="http://stophf.cz/img/stop_hf_color_lo_150.png"></a>
Facebook
Twitter